Nabízíme Vám komfortní ubytování v penzionu U koňské dráhy, které se nachází mezi Českými Budějovicemi a Velešínem. V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází klenutý můstek, který je zapsán jako Národní kulturní památka. Tento klenutý můstek je památnou stopou po koněspřežné železnici, která vedla v úseku České Budějovice - Linec a následně byla prodloužena do Gmundenu.  V prostředí jižních Čech je možné spatřit  mnoho kulturních památek, které stojí za to návštívit. Za zmínku jistě stojí nedaleké historické město Český Krumlov, kde se nachází stejnojmenný státní hrad a zámek. Město je od roku 1992 zapsáno na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Přibližně 11 km od penzionu se nachází zřícenina hradu Pořešín. Zřícenina hradu je rozprostřena na skále pod řekou Malší. Okolí penzionu také potěší i milovníky přírody. Kousek od penzionu se nacházejí cyklostezky, které jistě cyklisté rádi využijí. Součástí objektu je vodní nádrž vhodná na koupání v letních měsících včetně soukromé pláže se skokanským můstkem.

Penzion U Koňské dráhy prošel v roce 2013 kompletní rekonstrukcí a nabízíme ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích. Pokoje jsou standartně vybaveny a každý pokoj má své sociální zařízení. Celková kapacita penzionu činí 6 pokojů ( 21 lůžek ).


 

SNÍDANĚ 
Rádi pro Vás připravíme v restauraci, která patří k penzionu snídani. Snídaně není zahrnuta v ceně ubytování.  Cena snídaně je 180,- Kč / osoba.

Wi-fi
Všechny naše pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením zdarma.

PARKOVÁNÍ 
Součástí našich služeb je parkování v uzavřeném objektu zdarma.

 

DALŠÍ SLUŽBY
Mezi naše další služby patří :
- úschovna kol a motocyklů zdarma
- možnost stanování

- akceptujeme platební karty

       

     RECEPCE: +420380331197     - 12:00 - 20:00

     MOBIL Nonstop: +420607600608

          BOOKING Link: https://bit.ly/39p3AO4

          EMAIL:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kategorie: Ubytování